Grzejniki

Profilowane grzejniki zaworowe Kermi. Wyraziste wzornictwo, doskonała technika.


Głównym zadaniem nowoczesnej techniki grzewczej jest troska o wysoką wydajność cieplną. Wersja zaworowa grzejników Kermi gwarantuje optymalne zużycie energii, kosztów i czasu. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu zaworów, fabrycznie nastawionych na odpowiednią wartość kv. Duży wybór adapterów ułatwia dobór głowicy termostatycznej. Bogaty wybór rozmiarów i typów pozwala pokryć każde zapotrzebowanie ciepła. Wysokość od 300 do 900 mm, długość od 400 do 3000 mm. Wykonanie jedno, dwu lub trzypłytowe.

Therm X. Nowy standard w technice grzewczej


Teraz we wszystkich kilkupłytowych typach grzejników zaworowych. Therm X2 to pierwszy i jedyny na świecie grzejnik płytowy z przepływem szeregowym, który oszczędza do 11% energii!

Modernizacyjne kompaktowe, Therm X2
Grzejniki modernizacyjne Kermi Profil-K. Uniwersalna technika grzewcza o gwarantowanej jakości

Ciepło w nowoczesnej formie. Doskonale lakierowane, wraz z osłoną górną oraz bocznymi. Wykonane w  wysokim standardzie jakości Kermi.  
Wysokie wydajności grzewcze - idealne do niskich temperatur zasilania. Niewielka pojemność wodna umożliwia precyzyjną a zarazem dynamiczną regulację układu.

Uniwersalna, energooszczędna technika grzewcza do wszystkich źródeł ciepła. Zarówno do olejowej, gazowej i ciepłowniczej instalacji centralnego ogrzewania, jak również do zasilania energią słoneczną lub metodą tradycyjną. Grzejniki modernizacyjne Kermi posiadają rozstaw przyłączy chrakterystyczny dla grzejników żeliwnych.

Grzejniki dekoracyjne
Kompletny program grzejników dekoracyjnych. Modele i wykonania odpowiadające różnorodnym potrzebom w kuchni, przedpokoju i łazience.


Credo-Half
Fascynująca forma i funkcjonalność - po prostu piękny i wygodny.
Czysta estetyka, która polaryzuje.
Interesująca asymetria dopasowująca się idealnie do prostego stylu nowoczesnych łazienek. Szeroka, wyrazista i płaska osłona łączy się miękkim łukiem ze ścianą. Pod nią wdzięcznie kryją się grupy filigranowych poprzecznych rurek. Dla optymalnego komfortu z jednej strony rurki zostały odsłonięte. To umożliwia bardzo wygodne wieszanie ręczników na grzejniku.

Credo-Uno
Nowe Credo-Uno. Najwyższa ocena za kształt i cenę

 

 

Nowy grzejnik Credo-Uno to prawdziwa atrakcja w swojej klasie. Otrzymał szóstkę z plusem za wyjątkowy kształt oraz szóstkę za wyjątkową cenę. Prosta forma idealnie dopasowana do kształtów nowoczesnej łazienki. Konsekwentna i niepowtarzalna struktura: od prostokątnych pionowych profili, przez proste rury poprzeczne, aż po harmonijnie dopasowany kształt dolnych i górnych osłon. A za nimi ukryte podłączenie środkowe 50 mm, ułatwiające montaż w każdej łazience. Widoczna pozostaje jedynie perfekcyjnie zintegrowana i wchodząca w skład zestawu głowica termostatyczna. Całkowicie zintegrowany system zaworów gwarantuje skuteczną regulację oszczędności energii i zapewnia wysoką moc cieplną. Szeroka gama rozmiarów i kolorów umożliwia indywidualne dopasowanie grzejnika do własnych potrzeb.
wysokość: 789, 1169, 1473, 1777 mm
szerokość: 490, 640, 790 mm
głębokość: 41 mm
W ofercie firmy znajdują się grzejniki  takich firm jak : KERMI, BUDERUS, FERROLI, PERFEKT i wiele innych – zapraszamy.